Comarch ERP w Chmurze
Systemy klasy ERP to narzędzia usprawniające kluczowe procesy zachodzące w nowoczesnym przedsiębiorstwie - m.in. zarządzanie sprzedażą i magazynem, księgowość, kadry i płace, analitykę, handel w Internecie i wiele innych.

Oferujemy pełną gamę zintegrowanych rozwiązań, które wykraczają poza standardowe możliwości innych systemów tej klasy dostępnych na rynku. Wynajmij program finansowo-księgowy idealny dla Twojej firmy - poznaj kompleksową ofertę systemów ERP w chmurze:


ERP 4.0
Twoja przewaga nad konkurencją

Systemy Comarch rozwijane są w w zgodzie z trendem ERP 4.0. Dzięki temu, oprócz gotowych funkcjonalności wspierających operacyjną działalność firmy w obszarze księgowości, faktur czy gospodarki magazynowej, oferuje liczne ponadstandardowe korzyści.

Każdy przedsiębiorca może wybrać optymalny dla swojego profilu firmy zestaw rozwiązań, zaspokajający nie tylko potrzebę posiadania systemu ERP, ale także pozwalający m.in. uruchomić kanał mobilny, nowy kanał dystrybucji – bezprowizyjną sprzedaż przez Internet zarówno w segmencie B2C, jak i B2B, korzystać z kilkudziesięciu gotowych raportów Business Intelligence i procesów biznesowych w ramach BPM , zadbać o elektroniczny przepływ dokumentów, zarówno wewnątrz firmy, jak i na linii dostawcy-klienci, a także zagwarantować bezpieczeństwo danych firmy poprzez ich automatyczny backup.

Dodatkowo dzięki Społeczności Comarch ERP przedsiębiorcy otrzymują miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, w którym mogą zadawać pytania oraz zgłaszać swoje sugestie.
Comarch nr 1 na rynku polskich dostawców ERP
Comarch to zaufany Partner w biznesie, który swoje ponad 20-letnie doświadczenie przekazuje Klientom w nowoczesnych i zintegrowanych systemach wspomagających zarządzanie firmami różnej wielkości.
Ciągły rozwój Comarch i doskonalenie dostarczanych produktów leży u podstaw sukcesu naszych Klientów. Comarch jest polską firmą opartą na wiedzy, tworzącą światowej klasy innowacje. Nasze rozwiązania, które powstają w działach R&D znajdują swoje odzwierciedlenie w naszych systemach dla biznesu, dając Klientom gwarancję wykorzystywania najnowszych dostępnych narzędzi i technologii. Każdego dnia inżynierowie z centrów badawczo – rozwojowych Comarch pracują nad nowymi oraz nad ulepszeniem już istniejących produktów, aby spełniały one wymagania stawiane przez przyszłość.

W ostatnich latach Comarch kilkukrotnie został uznany za najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo z Listy 2000 „Rzeczpospolitej”. Nakłady na badania i rozwój rok rocznie stanowią ponad 10% przychodów Grupy Kapitałowej Comarch. Przeznaczamy na nie zarówno środki własne, jak i aktywnie pozyskujemy fundusze europejskie. Dzięki takiemu podejściu dostarczamy rozwiązania, które pomagają zdobyć przewagę konkurencyjną tysiącom naszych Klientów oraz Partnerów.

Od lat Comarch to zdecydowany lider wśród polskich producentów systemów klasy ERP. Najnowszy raport firmy badawczej IDC ukazuje dynamiczny wzrost udziału w rynku systemów wspomagających zarządzanie - to efekt wielu lat inwestycji w innowacje produktowe, w szczególności w Comarch Cloud, najbardziej komleksową ofertą tego typu na polskim rynku.